KARIÉRA
V KFC

Kentucky Fried Chicken - dcérska spoločnosť medzinárodného reťazca reštaurácií Yum! - s viac ako 20 000 spoločnosťami na celom svete je odborníkom na 100% autentické kuracie výrobky. Naša rodina na Slovensku, ktorá patrí do skupiny Queensway Group, sa stále zväčšuje, preto hľadáme ľudí s otvoreným prístupom, ktorí by nás mohli podporiť pri budovaní a rozvoji našej značky aj tu na Slovensku.

Kontakt : kariera@qweurope.com

PRÁCA V KFC

Sme veľká rodina, ale vážime si každého jednotlivca. Každodenná práca v KFC je založená na vzájomnom rešpekte a ponúka zaujímavé perspektívy a dostatok priestoru pre tvoj osobný rozvoj.

Ponúkame:

  • rôznorodú a zodpovednú prácu,

  • komplexné zaškolenie,

  • zodpovedné pracovné miesto v expandujúcej spoločnosti,

  • jedlo pre zamestnancov zdarma,

  • spravodlivé odmeňovanie podľa kolektívnej zmluvy.

Pracovné ponuky

PRIDAJ SA DO TÍMU KFC TRNAVA DRIVE THRU
PRIDAJ SA DO TÍMU KFC BANSKÁ BYSTRICA DRIVE THRU
PRIDAJ SA DO TÍMU KFC ZVOLEN DRIVE THRU
PRIDAJ SA DO TÍMU KFC KOŠICE

INICIATÍVNA ŽIADOSŤ O ZAMESTNANIE

Žiadna z našich aktuálnych pracovných ponúk nie je pre teba to pravé orechové? Žiaden problém, ceníme si rozmanitosť našich zamestnancov a povzbudzujeme ich k tomu, aby u nás naplno rozvinuli svoju osobnosť a potenciál. Táto ponuka je preto pre všetkých, bez ohľadu na pohlavie, vek, zdravotné znevýhodnenie, etnický pôvod, náboženstvo či sexuálnu identitu. Pošli nám žiadosť o zamestnanie so životopisom a a preferovaným mestom e-mailom na adresu: kariera@qweurope.com.

© 2023 KFC