KFC Café

Nechajte sa zviesť

Mimoriadne výrazná a neodolateľne krémová: vychutnajte si teraz jedinečnú taliansku kávovú kultúru v KFC - s prémiovou kávou Lavazza.

Požitok z kávy a la Italia

Lavazza je už viac ako 125 rokov nielen symbolom najvyššieho pôžitku z kávy, ale aj nenapodobiteľného talianskeho prístupu k životu. Prístup k životu, ktorý si teraz môžete vychutnať v KFC - deň čo deň, dúšok za dúškom.

Perfektne pripravená

Vybrané kávové zrná sa lúhujú pri ideálnej teplote, aby sa aróma dokonale rozvinula. Výber kávových zŕn, presné praženie a následné spracovanie sa starostlivo monitorujú. Výsledok: mimoriadne plná, aromatická káva s najjemnejšími karamelovými a kakaovými tónmi.

Čerstvo podávaná

Či už ide o espresso, cappuccino, caffè latte alebo latte macchiato: vašu obľúbenú kávu vám pri každej objednávke naservírujeme čerstvú. Vychutnajte si ju hneď v KFC Café vo vašom okolí alebo si ju vopred objednajte pomocou služby Click & Collect a vyzdvihnite si ju bez dlhého čakania.

Rainforest Alliance

Naša prémiová talianska káva Lavazza nesie pečať Rainforest Alliance - certifikát udržateľnosti, ktorý znamená ekologickú, ekonomickú a sociálnu spravodlivosť. Udeľuje sa len spoločnostiam, ktoré sa zaviažu prispievať k zachovaniu biodiverzity, podporovať zlepšovanie životných podmienok dotknutých ľudí a chrániť prírodné zdroje. Čo to pre vás znamená? Dobrý pôžitok s dobrým svedomím.

© 2024 KFC