KFC Veggie

originálna chuť KFC úplne bez mäsa

Čakanie sa skončilo: Konečne je tu legendárna chuť KFC bez kuracieho mäsa! Naše Veggie Strips sú založené na mykoproteíne - super chutnej alternatíve na báze húb. A samozrejme z originálneho tajného receptu plukovníka Sandersa z 11 bylín a korenín. Preto naše vegetariánske varianty chutia tak, ako ste u nás zvyknutí: lahodná chuť KFC, ale úplne bez mäsa! To musíte vyskúšať!

S Original® chuťou

Nové KFC Veggie Strips sú pripravené podľa obľúbeného originálneho receptu plukovníka Sandersa s 11 tajnými bylinkami a korením. Receptúra ​​sa za 80 rokov nezmenila a je prísne strážená v trezore v sídle KFC v Louisville, Kentucky.

Najlepšia chuť

Výsledok: Neporovnateľne chutné Veggie Strips s jemne aromatickým tónom bylín a korenia - jednoducho typické pre KFC! Hneď ako si vezmete prvé sústo, uznáte, že: KFC Veggie Strips nie sú v žiadnom prípade horšie ako ich kuracie náprotivky!

100% vegetariánske

Naše Veggie Strips sú bez mäsa, na báze mykoproteínu, mlieka a vajec. Mykoproteín je vyrobený z prírodnej huby bohatej na živiny, má vysoký obsah bielkovín a vlákniny a obsahuje 9 aminokyselín a žiadny cholesterol. Naše Veggie Strips sú tiež udržateľným produktom s minimálnou uhlíkovou stopou.

Veggie Twister

Veggie Twister: Pšeničná tortilla, dva chutné Veggie strips, chrumkavý šalát, čerstvé paradajky a lahodná majonéza pre legendárny pôžitok!

Veggie Strips

Legendárne Veggie Strips v chrumkavom obale založenom na originálnom recepte plukovníka Sandersa pre jedinečnú chuť KFC bez kurčaťa!

Veggie Original Deluxe

Náš Original Deluxe Burger je teraz dostupný aj vo vegetariánskej verzii! Bez kuracieho mäsa, ale s čedarom, čerstvými paradajkami, chrumkavým šalátom, burgerovou žemľou a krémovým dresingom.

Veggie produkty

Čo je to KFC Veggie?

Čo to je mykoproteín?

Aký  je rozdiel medzi vegetariánstvom a vegánstvom?

Je KFC Veggie vegetariánske?

Je KFC Veggie vegánske?

Chutí to skutočne ako KFC?

Prečo Veggie?

Sú Veggie produkty vhodné pre vegánov alebo vegetariánov?

Obsahujú Veggie produkty nejaké alergény? Sú bezlepkové?

Aké vegetariánske produkty máte vo svojom menu?

Aké vegánske produkty máte vo svojom menu?

© 2024 KFC